7 bodů, jak probíhá spolupráce

1. Nezávazná osobní schůzka

Pokud ještě nemáte úplně jasno, jak naložit se svou nemovitostí, nabízíme Vám osobní schůzku, kde můžeme probrat varianty prodeje, pronájmu, ceny a podmínky případné spolupráce. Tato konzultace je zdarma.

Schůzka

2. Zprostředkovatelská smlouva 

Pokud se rozhodnete k prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti, podepíšeme spolu tzv. zprostředkovatelskou smlouvu, kde si jasně stanovíme podmínky spolupráce, cenu nemovitosti a další podmínky prodeje či pronájmu. 

Abyste nemovitost prodali / pronajali za nejlepší možnou cenu, ale zároveň v reálném čase, umíme Vám dodat prvotřídní podklady. Informace si "necucáme z prstu", ale používáme placené přístupy k ověřeným a detailním údajům z cenových map a z cenových srovnávačů inzertních serverů. Známe i ceny realizovaných obchodů z Vašeho okolí z Katastru nemovitostí.

Vy nám dáte prostor a my Vám za férovou cenu nabídneme v jednom balíčku širokou paletu služeb a jistotu, že se nespálíte a nepřijdete o své peníze. Neplatíte nic dopředu.

Zprostředkovatelská smlouva

3. Prezentace Vaší nemovitosti

Základem úspěchu je dokonalá prezentace. Vhodnou prezentací zdůrazňující přednosti Vaší nemovitosti vzbudíme v klientech ty správné emoce a jejich zájem o prohlídku.

Nejdříve, po společné domluvě, připravíme Vaši nemovitost k fotografování (v realitní hantýrce tomu říkáme homestaging). Profesionální fotograf pak podle vytvoří i 3D vizualizaci, případně i záběry z dronu. Klient si chce nemovitost detailně prohlédnout ještě před samotnou prohlídkou.

Samozřejmostí je i zaměření půdorysu a přesný popis nemovitosti. V tomto bodě Vás žádáme o trpělivost s dodáním všech dostupných informací. Pokud budeme znát všechny detaily dopředu, ušetříme náš společný čas zodpovídáním dodatečných dotazů.

Vaši nemovitost inzerujeme v placených rubrikách na všech klíčových realitních serverech (Sreality, Reality iDnes, ...). Pro každou nabídku vytváříme samostatnou webovou stránku nemovitosti, kterou následně propagujeme v elektronických médiích a zároveň zasíláme v newsletterech všem našim stávajícím klientům.

Prezentace Vaší nemovitosti

4. Prohlídky nemovitosti

Díky správné prezentaci nemovitosti s uvedením maxima informací se prohlídky uskutečňují se skutečnými zájemci o koupi. Navíc díky našim zkušenostem dokážeme zpravidla předem rozpoznat, kdo má o koupi či pronájem vážný zájem, nebo kdo je jen realitní "turista". Prohlídky organizujeme ideálně v jeden den pro více zájemců.

Prohlídky nemovitosti

5. Uzavření smluv

Ve spolupráci s advokátní kanceláří zajistíme veškerou smluvní dokumentaci i advokátní / notářskou úschovu pro obě strany. Naší specializací je i zajištění výhodného financování nákupu nemovitosti. Ověření podpisů proběhne na místě.

Uzavření smluv

6. Katastr nemovitostí a daňové záležitosti

Součástí našich služeb jsou i nezbytné úkony spojené s Katastrem nemovitostí, jako jsou výpisy z Katastru, Návrhy na vklad kupních smluv, registrace zástavních smluv atd. Asistence s přepisem dodavatele energií a předání nemovitosti je také naše starost. Díky novelizaci legislativy se už neplatí Daň z převodu nemovitostí.

Katastr nemovitostí a daňové záležitosti

7. Další služby

Při prodeji nemovitosti, ale i pronájmu je nutné předložit průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Pokud jej nemáte k dispozici, pomůžeme Vám s jeho obstaráním. 

Pro získání hypotéky budete potřebovat odhad tržní ceny nemovitosti, zřídit věcné břemeno a pojistit nemovitost a pokrýt i riziko neschopnosti splácet. 

Další služby

 

Kontaktní formulář

*
*
*
fname: